Reklama

Dołącz do "Zjazdu na byle czym"

08/12/2010 08:55

Jeszcze 4. dni zostało do II etapu rywalizacji w "Zjeździe na byle czym". Pierwszy etap odbył się na łomżyńskej muszli koncertowej w minioną niedzielę i wzięło w nim udział ok. 50 osób.

-  Uczestnicy startowali z własnymi śnieżnymi pojazdami, jak np. sankowy czołg, moto ślizgacz czy papierowe narty- informuje Mariusz Patalan, jeden z organizatorów imprezy.

"Zjazd na byle czym" to impreza zimowa organizowana w Łomży po raz pierwszy. To połączenie zawodów sportowych z  piknikiem na świeżym powietrzu. Impreza adresowana jest do wszystkich, którym nie straszne są mrozy i śniegi. Może w niej uczestniczyć każdy.

Impreza składa się z trzech etapów kwalifikacyjnych. Zakończenie przewidziano na 9 stycznia 2011 podczas łomżyńskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

II etap rywalizacji odbędzie się zaś w najbliższą  niedzielę, 12 grudnia o godz. 14:00 na muszli koncertowej przy ulicy Zjazd. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości