Reklama

"Domino" na DK61. Trzy kobiety w szpitalu! [FOTO]

18/04/2019 11:58

Na Drodze Krajowej nr 61 pomiędzy Marianowem a Budami Czarnockimi doszło do zderzenia trzech pojazdów, tzw. domino. Na miejscu obecne są służby. Dzieciom pomocy udziela zespół ratownictwa medycznego.

Skoda, audi i volvo zderzyły się po godz. 11:00 na DK 61 pomiędzy miejscowościami Marianowo i Budy Czarnockie. To tzw. "domino". Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

- Załoga pogotowia udziela pomocy dzieciom  w wieku 1,5 roku i 7 lat - informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Czynności są w toku.

[AKTUALIZACJA 13:00] Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, do szpitala pojechały trzy kobiety kierujące pojazdami. W szpitalu zostaje kierująca skodą.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości