Na Drodze Krajowej nr 61 pomiędzy Marianowem a Budami Czarnockimi doszło do zderzenia trzech pojazdów, tzw. domino. Na miejscu obecne są służby. Dzieciom pomocy udziela zespół ratownictwa medycznego.
Skoda, audi i volvo zderzyły się po godz. 11:00 na DK 61 pomiędzy miejscowościami Marianowo i Budy Czarnockie. To tzw. "domino". Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.
- Załoga pogotowia udziela pomocy dzieciom w wieku 1,5 roku i 7 lat - informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Czynności są w toku.
[AKTUALIZACJA 13:00] Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, do szpitala pojechały trzy kobiety kierujące pojazdami. W szpitalu zostaje kierująca skodą.