Wygrał pas podczas gali Triada Underground. Dominik Dąbrowski - reprezentant klubu Hunter Kickboxing Łomża stanął przed szansą potwierdzenia swojej wysokiej klasy w świecie sportów walki. Znokautował Karola Kowala. Były sześciokrotny mistrz Polski w boksie olimpijskim nie miał szans.
"Domino" odebrał pas, a następnie... No właśnie. Przejął mikrofon i powiedział: Weronika chodź... W ringu pojawiła się ukochana Weronika. Ten z bukietem kwiatów klęknął na kolano. Wyjął czerwone pudełeczko, w którym był pierścionek.
Wybranka życiowa Dominika powiedziała "tak". Kibice odśpiewali gromkie "Sto lat". Dąbrowski wykonał dwieście procent normy!
Czy można wymarzyć sobie piękniejszy wieczór? Dominik Dąbrowski został mistrzem, odebrał pas, a także oświadczył się swojej kobiecie życia!
Brawo!