Reklama

"Domino" oświadczył się swojej Weronice!

14/03/2026 23:08

Wygrał pas podczas gali Triada Underground. Dominik Dąbrowski - reprezentant klubu Hunter Kickboxing Łomża stanął przed szansą potwierdzenia swojej wysokiej klasy w świecie sportów walki. Znokautował Karola Kowala. Były sześciokrotny mistrz Polski w boksie olimpijskim nie miał szans. 

"Domino" odebrał pas, a następnie... No właśnie. Przejął mikrofon i powiedział: Weronika chodź... W ringu pojawiła się ukochana Weronika. Ten z bukietem kwiatów klęknął na kolano. Wyjął czerwone pudełeczko, w którym był pierścionek.

Wybranka życiowa Dominika powiedziała "tak". Kibice odśpiewali gromkie "Sto lat". Dąbrowski wykonał dwieście procent normy!

Czy można wymarzyć sobie piękniejszy wieczór? Dominik Dąbrowski został mistrzem, odebrał pas, a także oświadczył się swojej kobiecie życia!

Reklama

Brawo! 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/03/2026 10:53
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości