Dzisiaj 19 marca piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża zmierzyli się w meczu sparingowym z Włókniarzem Białystok. Już w pierwszej połowie po strzale samobójczym Włókniarz prowadził 0:1.
Niestety druga połowa meczu nie rozpoczęła się tak jak byśmy tego chcieli. W 68 minucie gry przegrywaliśmy już 0:2. Ale po 10 minutach sytuacja na boisku diametralnie się zmieniła. Do bramki Włókniarza trafia Muczyński. Na kolejną bramkę dla naszych nie przychodzi długo czekać. 5 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego jest już remis. Dosłownie w ostatnich chwilach meczu Włókniarze "rehabilitują się" - kolejna bramka samobójcza tym razem zawodnika białostockiego zespołu. W Białymstoku ŁKS 1926 wygrywa 3:2.