Reklama

Drobni złodzieje w areszcie. Policja przekonuje- zgłaszaj każdą kradzież!

14/02/2014 09:00

Choć niewielkie kradzieże mogą budzić wątpliwości, czy rzeczywiście warto je zgłaszać policji, wysoka efektywność łomżyńskich funkcjonariuszy powinna uspokoić okradzionych. O każdej, nawet najmniejszej kradzieży dobrze poinformować, bo jej sprawca w końcu zwykle wpada w ręce policji. Ostatnio przekonało się o tym  dwóch 25-latków, którzy zabrali kosztowne elektronarzędzia.

Dwaj młodzi mężczyźni w połowie stycznia włamali się do pomieszczenia gospodarczego na terenie Łomży. Wyrwali kłódkę i wynieśli znalezioną w środku szlifierkę kątową, przerzynarkę do drewna, piłę spalinową i zagęszczarkę. Elektronarzędzia były warte w sumie ok. dwóch tysięcy złotych.

Choć od kradzieży minęło kilka tygodni, sprawcy nie zostali bezkarni. Policjanci dotarli do nich w połowie tego tygodnia. Wczoraj, jak informuje rzecznik łomżyńskiej policji Ewelina Szlesińska, mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Reklama

To kolejny przykład na to, że sprawcy nawet drobnych kradzieży nie zostają bezkarni. Czasem wpadają przy okazji większych przestępstw, czasem do zatrzymania mija trochę czasu, ale zwykle trafiają przed sąd. Część ze skradzionych przedmiotów policjantom udaje się zaś odzyskać. Tym razem do właściciela wróciła piła do drewna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości