Bartłomiej Biedrzycki (UKS Return Łomża) zajął II miejsce w WTK Młodzików w Warszawie. W zawodach wzięło udział 26 tenisistów, a organizatorem sportowej imprezy był ATZ TENISPOINT Warszawa.
- Bartek po pierwszej wolnej rundzie wynikającej z rozstawienia, w drugiej 6/4 4/2 ret. pokonał Jakuba Bieżuńskiego (Ostrołęckie Towarzystwo Tenisowe). Następnie 6/1 6/2 ograł Kacpra Niedzielę (Miedzeszyn Warszawa). W półfinale turnieju nasz tenisista 6/2 6/3 wygrał z Łukaszem Dolińskim (TK VAMOS Otwock). W finale 0/6 1/6 Bartek uległ Joachimowi Szamborskiemu (Miedzeszyn Warszawa) - informuje Tomasz Waldziński z klubu UKS Return Łomża.
Bartek Biedrzycki jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży.
zdj. nadesłane