Reklama

Drużyna karateków z Łomży na 3. miejscu w ogólnopolskim turnieju

13/12/2021 10:46

Młodzież z Łomżyńskiego Klubu Karate zajęła 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej w ogólnopolskim turnieju z okazji 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin.

Młodzi zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate pokazali na co ich stać. W minioną sobotę (11.12) wzięli udział w ogólnopolskim turnieju z okazji 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin. Zajęli 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej. Zawody podzielone były na dwa bloki, pierwszy dla osób z doświadczeniem startowym oraz drugi dla osób początkujących - tzw. "pierwszy krok".

W pierwszym bloku rywalizowało 6 zawodników ŁKK. Pierwsze miejsca zajęli Łukasz Michalak (juniorzy młodsi) i Adam Miciura (młodzicy). Drugie miejsca zdobyły Zuzanna Jakubiak (młodziczki) i Natalia Borawska (juniorki), na trzecich miejscach uplasowali się Adam Burczyk (młodzicy) i Kordian Kamalski (juniorzy).

Reklama

W bloku "pierwszy krok" kadetów wystąpili: Mateusz Marczuk, Jan Aszoff, Jakub Mateuszczyk, Marcel Konopka, Pola Ćwik, Marta Kukso, natomiast w  kategorii młodziczek: Zofia Ekstowicz, Magdalena Krajewska, Justyna Dudas.

 

Źródło: Łomżyński Klub Karate

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości