Reklama

Duet trenerski poprowadzi na wiosnę juniorów ŁKS-u 1926

26/01/2015 10:33

W minioną niedzielę w restauracji Stara Waciarnia odbyło się spotkanie Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 z zespołem występującym w Centralnej Lidze Juniorów. Podczas wspólnego obiadu prezes Jarosław Kulesza przedstawił drużynie nowego trenera Mateusza Miłoszewskiego, który w duecie z dotychczasowym szkoleniowcem Arkadiuszem Obryckim poprowadzi naszych juniorów w rozgrywkach CLJ w rundzie wiosennej.

Nowy trener urodził się 10 grudnia 1982 roku w Pułtusku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ukończył kurs trenera I Klasy (UEFA A). W swojej dotychczasowej pracy trenerskiej prowadził jako I trener, m.in. III- Ligowe zespoły Nadnarwianki Pułtusk czy Narwii Ostrołęka, a w ostatnim czasie pracował jako trener II ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (do kwietnia 2014 r.). Ma za sobą też odbyty staż w Lechu Poznań.

- Utrzymanie zespołu w Centralnej Lidze Juniorów to priorytet dla wszystkich osób związanych z łomżyńską piłką nożną, jednak aby móc skutecznie walczyć o ten cel niezbędne będą wzmocnienia zespołu. Jest to jeden z priorytetów zarówno Zarządu, jak i sztabu szkoleniowego - czytamy w informacji umieszczonej na stronie ŁKS 1926.

Reklama

Nowy szkoleniowiec to nie jedyna zmiana jaką przyniósł wczorajszy dzień. Pełnomocnikiem zarządu odpowiedzialnym za Centralną Ligę Juniorów, został były prezes MŁKS Łomża Adam Gajownik.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości