W minioną niedzielę w restauracji Stara Waciarnia odbyło się spotkanie Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 z zespołem występującym w Centralnej Lidze Juniorów. Podczas wspólnego obiadu prezes Jarosław Kulesza przedstawił drużynie nowego trenera Mateusza Miłoszewskiego, który w duecie z dotychczasowym szkoleniowcem Arkadiuszem Obryckim poprowadzi naszych juniorów w rozgrywkach CLJ w rundzie wiosennej.
Nowy trener urodził się 10 grudnia 1982 roku w Pułtusku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ukończył kurs trenera I Klasy (UEFA A). W swojej dotychczasowej pracy trenerskiej prowadził jako I trener, m.in. III- Ligowe zespoły Nadnarwianki Pułtusk czy Narwii Ostrołęka, a w ostatnim czasie pracował jako trener II ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (do kwietnia 2014 r.). Ma za sobą też odbyty staż w Lechu Poznań.
- Utrzymanie zespołu w Centralnej Lidze Juniorów to priorytet dla wszystkich osób związanych z łomżyńską piłką nożną, jednak aby móc skutecznie walczyć o ten cel niezbędne będą wzmocnienia zespołu. Jest to jeden z priorytetów zarówno Zarządu, jak i sztabu szkoleniowego - czytamy w informacji umieszczonej na stronie ŁKS 1926.
Nowy szkoleniowiec to nie jedyna zmiana jaką przyniósł wczorajszy dzień. Pełnomocnikiem zarządu odpowiedzialnym za Centralną Ligę Juniorów, został były prezes MŁKS Łomża Adam Gajownik.