Jedno dziecko trafiło do szpitala po kolizji na ulicy Nowogrodzkiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.
Do zdarzenia doszło dziś po godzinie ośmej na ulicy Nowogrodzkiej. Zderzyły się samochody marki Renault i Ford. Na miejscu pracują służby. Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizję. Jedna osoba, niepełnoletnia, podróżująca Fordem, została zabrana do szpitala na badania.
Obecnie policja wprowadziła na miejscu ruch wahadłowy.