Reklama

Dwaj mężczyźni trafili za kraty

14/08/2023 11:51

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali kolejne dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Pierwszym zatrzytmanym okazał się 44-latek, który poszukiwany był zarządzeniem łomżyńskiego sądu. W ręce policjantów z posterunku w Wiźnie wpadł wczoraj.

-  Mieszkaniec gminy Wizna, za niealimentację, ma do odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności - informuje łomżyńska policja.

Kilka godzin później mundurowi z łomżyńskiego oddziału prewencji zatrzymali kolejnego poszukiwanego.

- Mężczyzna został zatrzymany na jednym z łomżyńskich osiedli. 57-latek poszukiwany był, również zarządzeniem sądu w Łomży, za tak zwane paserstwo akcyzowe i ma do odbycia 4 miesiące kary więzienia - dodaje policja.

Reklama

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zatrzymani trafili do zakładu karnego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości