Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali kolejne dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.
Pierwszym zatrzytmanym okazał się 44-latek, który poszukiwany był zarządzeniem łomżyńskiego sądu. W ręce policjantów z posterunku w Wiźnie wpadł wczoraj.
- Mieszkaniec gminy Wizna, za niealimentację, ma do odbycia 8 miesięcy kary pozbawienia wolności - informuje łomżyńska policja.
Kilka godzin później mundurowi z łomżyńskiego oddziału prewencji zatrzymali kolejnego poszukiwanego.
- Mężczyzna został zatrzymany na jednym z łomżyńskich osiedli. 57-latek poszukiwany był, również zarządzeniem sądu w Łomży, za tak zwane paserstwo akcyzowe i ma do odbycia 4 miesiące kary więzienia - dodaje policja.
Reklama
Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zatrzymani trafili do zakładu karnego.