Reklama

Dwie osobówki zderzyły się na drodze Wizna - Białystok. Policja zaleca objazdy! [FOTO]

18/07/2019 10:11

Na Drodze Wojewódzkiej nr 64, za miejscowością Wizna, doszło do niebezpiecznego zderzenia golfa z BMW. Jedna osoba podróżująca volkswagenem wymaga pomocy lekarskiej. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo!

Do wypadku doszło za Wizną na Drodze Krajowej nr 64, w rejonie skrzyżowania z drogą w kierunku miejscowości Grądy Woniecko.  Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, kierujący golfem, skręcając w lewo najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy bmw, który jechał w kierunku Białegostoku.

Jedna osoba podróżująca golfem wymaga pomocy lekarskiej.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Policjanci prowadzą czynności w kierunku wypadku i zalecają objazdy przez Rutki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości