Reklama

Dwie osoby w szpitalu po wypadku w Piątnicy [FOTO]

29/12/2023 20:11

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 668 w Piątnicy. Doszło tam do zderzenia dwóch auto osobowych.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 19 na ul. Jedwabińskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem seicento, jadąc od strony Łomży, podczas skrętu w lewo na parking marketu Biedronka, zderzyła się z nadjeżdżającą skodą, która poruszała się od strony Jeziorka.

W wyniku tego zdarzenia, kobieta prowadząca fiata oraz mężczyzna kierujący samochodem typu SUV zostali przewiezieni do szpitala w Łomży. W obu pojazdach znajdowali się tylko kierowcy, co potencjalnie mogło ograniczyć skalę urazów. Na miejsce wypadku szybko zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej oraz 3 karetki pogotowia.

Reklama

Przyczyny i dokładny przebieg wypadku bada na miejscu policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości