Reklama

Dwie osoby w szpitalu po groźnym wypadku w Jednaczewie [FOTO]

06/04/2019 23:05

Nieprzytomna kobieta i mężczyzna zostali zabrani do łomżyńskiego szpitala po wypadku w Jednaczewie. Osobowy ford, którym podróżowały trzy osoby wypadł z drogi i bocznie uderzył w drzewo. Świadkowie zdarzenia przyznają, że to cud, że nie doszło do tragedii.

Do zdarzenia doszło o godzinie 22 przy wjeździe do Jednaczewa od strony Łomży.

Jak wynika z pierwszych ustaleń, kierujący prawdopodobnie stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W wyniku wypadku do szpitala trafił mężczyzna i w ciężkim stanie 26-latka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości