Reklama

Dwie osoby w szpitalu po wypadku w Grzymałach Szczepankowskich! Droga zablokowana [FOTO]

26/06/2019 15:06

Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala po wypadku do którego doszło po godz. 14:00 na Drodze Krajowej nr 61, w rejonie miejscowości Grzymały Szczepankowskie. Zderzyły się tam trzy pojazdy. Droga w kierunku Ostrołęki jest zablokowana.

W wypadku brały udział trzy pojazdy: daewoo matiz, ford transit i vw passat. Dwie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala na badania. 

Prawdopodobnie jadący od Łomży ford transit zjechał na lewy pas, gdy samochody jadące przed nim zatrzymały się, aby wykonać manewr skrętu w lewo. W tym samym czasie od strony Ostrołęki jechał matiz. Rozbite samochody zablokowały całą szerokość jezdni.

Osobówki mogą omijać miejsce zdarzenia lokalnymi drogami. Ciężarówki powinny kierować się na Zambrów.

Reklama

Obecna na miejscu policja ustala przyczyny zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości