Reklama

Dwie osoby w szpitalu. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia! [FOTO]

07/07/2019 01:01

Przed północą na drodze krajowej nr 64 tuż za Piątnicą doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Młody kierowca skody, który doprowadził do zderzenia pojazdów, oddalił się z miejsca zdarzenia.

Kierowca skody na grajewskich numerach rejestracyjnych wyjeżdżając z polnej drogi, zderzył się z jadącym drogą krajową od strony Piątnicy audi.  W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie młode kobiety: kierująca audi i pasażerka skody.

Jak powiedzieli nam na miejscu naoczni świadkowie, sprawca wypadku ze skody nie chciał wzywać policji i karetki pogotowia. Gdy jednak się okazało, że poszkodowani poinformowali służby ratownicze, młody kierowca skody opuścił miejsce zdarzenia podstawionym bmw.

W tej chwili na miejscu zdarzenia pracuje policja, która wyjaśnia okoliczności wypadku, a sprawca wciąż jest poszukiwany.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości