25-latek w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala po wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 677 w okolicy wsi Zagroby. Oprócz niego do łomżyńskiej placówki medycznej zabrany został kierowca volkswagena, który według wstępnych ustaleń policji wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod opla.
Do zdarzenia doszło około godziny 20.45.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem wyjechał z drogi podporządkowanej i zderzył się z oplem, którego 25-letni kierowca trafił do szpitala – informuje nas asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.
W wyniku zdarzenia opel uderzył jeszcze w mercedesa, dachował i wylądował w rowie. Z naszych informacji wynika, że 25-letni kierowca jest w stanie ciężkim.
Droga jest zablokowana. Policja na miejscu ustala okoliczności wypadku.