Reklama

Dwóch 17-latków pobiło kolegę za e-papierosa. Grozi im do 15 lat więzienia

02/10/2023 14:09

Dwóch 17-latków usłyszało zarzut rozboju, po tym jak zaatakowali 16-latka w trakcie przerwy między zajęciami. Powodem ataku był elektroniczny papieros.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Kolnie. 16-latek podczas szkolnej przerwy opuścił teren szkoły, aby zapalić elektronicznego papierosa. W momencie, w którym postanowił wrócić na zajęcia, został zaatakowany przez dwóch 17-latków - kolegów ze szkoły.

 

- Jeden z nich trzymał go za ręce, a drugi uderzał dłonią w twarz próbując zmusić do oddania elektronicznego papierosa. W następstwie tego 16-latek ustąpił napastnikom. Jeden z podejrzanych sam zgłosił się do kolneńskiej komendy, drugiego kryminalni zatrzymali w jego domu - informuje KPP Kolno. 

Reklama


Policjantom udało się odzyskać skradziony e-papieros. Jeden z zatrzymanych wskazał miejsce ukrycia przedmiotu - w trawie, w pobliżu swojego domu. 

Jak informuje kolneńska policja, 17-latkowie usłyszeli już zarzut rozboju, a także przyznali się do zarzucanego im czynu. 

Zgodnie z kodeksem karnym grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Kolno
zdj. główne: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości