Reklama

Dwójka z inną nazwą i herbem

Wkrótce do walki o punkty ruszą seniorki piłki ręcznej z Łomży.

Ale już pod inną nazwą. Nazwa Dwójka Łomża przeszła do historii. Zespoły będą występować jako KS Handball Łomża. 

- Zmieniliśmy nazwę, ponieważ chcemy celować wyżej niż "Dwójka". w naszej poprzedniej nazwę. Chcemy, by nazwa od razu wskazywała nazwę, jaką się zajmujemy. Wprowadzamy wiele zmian, a jedną z pierwszych była zmiana nazwy klubu - mówi Aneta Kutny, trenera KS-u Handball Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości