Reklama

Dzielnicowy odzyskał skradzione auto! [FOTO]

Dzielnicowy z posterunku w Stawiskach odzyskał skradziony w Warszawie samochód. Kia warta około 120 tysięcy złotych stała zaparkowana na jednej z ulic w mieście. Teraz kryminalni pracują nad ustaleniem sprawców tego przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowy z terenu gminy Grabowo ustalił, że od kilku dni, na jednej z ulic w Stawiskach stoi zaparkowany samochód. Pojazd był otwarty, a w środku nikogo nie było.

- Po sprawdzeniu tablic rejestracyjnych w policyjnych systemach okazało się, że nie należą one do tego pojazdu. Natomiast sprawdzenie numeru VIN wykazało, że auto o tych numerach zostało skradzione na początku lipca w Warszawie. Kia warta około 120 tysięcy złotych została zabezpieczona przez kolneńskich funkcjonariuszy. W trakcie dalszych czynności, tablice przypisane do tego pojazdu mundurowi znaleźli pod jego maską - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kolnie.

Reklama

Teraz kryminalni pracują nad ustaleniem sprawców tego przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawiania wolności.

Źródło: KPP Kolno
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości