17 stycznia w szkole Podstawowej w Kupiskach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały program artystyczny.
W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoich wnuków w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami, a do tego wszyscy zatańczyli razem wspólny taniec. Na koniec zgromadzenia goście razem z przedszkolakami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
/nadesłane/