Reklama

Dzień Otwarty Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Łomży

19/05/2015 12:17

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży serdecznie zaprasza 21 maja 2015r. na "Dzień Otwarty", który odbędzie się w siedzibie Ośrodka przy ul. Wojska Polskiego 161. W ramach Dnia Otwartego będzie możliwość skorzystania z konsultacji ze specjalistami; psychologami, pracownikami socjalnymi, prawnikiem oraz zaproszonymi przedstawicielami instytucji współpracujących z Ośrodkiem w pomaganiu osobom znajdującym się w kryzysie. 

Podczas Dnia Otwartego zaprezentowana zostanie także oferta profilaktyczna Ośrodka adresowana do dzieci, młodzieży i dorosłych, a osoby chętne będą mogły wziąć udział w warsztacie psychoedukacyjnym: "Jestem sobą, czyli asertywność na co dzień".

Ośrodek organizuje również inne przedsięwzięcia w ramach XIII Podlaskich Dni Rodziny, które w tym roku obchodzone są pod nazwą "Obierz kurs na rodzinę". Kalendarium przedsięwzięć dostępne jest pod adresem http://www.rops-bialystok.pl/rops/wp-content/uploads/2015/05/kalendarium_XIII_PDR.pdf

Reklama

Program "Dnia Otwartego":
8.00 - 12.00 dyżur prawnika,
8.00 - 16.00 dyżury pracowników socjalnych,
8.00 - 14.30 dyżury psychologów,
9.00 - 10.00 spotkanie przedstawicieli instytycji lokalnych pomagających rodzinom,
10.00 - 11.00 dyżury przedstawicieli instytucji: Elżbieta Kośnik - pracownik socjalny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Wanda Mężyńska - Radna Rady Miejskiej Łomży, Bogumiła Olbryś - Radna Rady Miejskiej Łomży, Danuta Taurogińska - inspektor Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Łomży, funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Łomży
14.00 - 14.30 prezentacja oferty profilaktycznej Ośrodka,
14.30 - 16.00 warsztat: "Jestem sobą, czyli asertywność na co dzień".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości