Reklama

Dziś otwarcie lodowiska w Łomży

08/12/2021 13:21

8 grudnia rozpoczyna się kolejny sezon funkcjonowania "Białego Orlika" przy ul. Katyńskiej w Łomży. Lodowisko miało być otwarte już w poniedziałek, jednak plany pokrzyżowała awaria. 

Pierwsi pasjonaci będą mogli wjechać dziś (8.12) na taflę o godz. 14:35.   Lodowisko w kolejnych dniach będzie otwarte w godz. 9:30 - 21:15.

Bilety na lodowisko można kupić stacjonarnie w kasach lub elektronicznie. Ceny dostępne są na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. 

"Tradycyjnie dla wszystkich początkujących i rozpoczynających swoją przygodę z łyżwami, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zapewnia kaski, kamizelki oraz możliwość wypożyczenia "pingwinów", które ułatwiają naukę podstawowych zagadnień i znacząco podnoszą bezpieczeństwo. Tak jak w poprzednim sezonie, tak i w tym nadal istnieje możliwości zakupu biletów online, która pozwala na wcześniejszą rezerwację wejścia! Przenośnik do sprzedaży internetowej znajduje się na stronie www.mosir.lomza.pl pod ikonką "KUP BILET ONLINE", lub pod podanym linkiem: Widget (eaktywni.pl)." - informuje MOSiR.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości