Reklama

Dziś pożegnamy Imprezy Zbyszko! [VIDEO]

19/09/2014 07:20

No i stało się! Przed nami ostatnia impreza w Nowogrodzie w sezonie 2014! Najważniejsze, że pożegnamy się wszyscy w wymarzonym klimacie, razem z zespołem MIG! To będzie coś niesamowitego, bo ich piosenki, biją rekordy popularności! 

Aż trudno uwierzyć, że ten sezon tak szybko minął! Organizatorzy jednak zapewnią - Wrócimy tu już w nowym sezonie. Od maja 2015 r. na wszystkich imprezowiczów nad Narwią w Nowogrodzie będzie czekać jeszcze lepsza zabawa i jeszcze lepsze koncerty.

A już dziś występ zespołu MIG.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości