"Wielka klęska może być początkiem wielkiego sukcesu. Wielki sukces może prowadzić wprost do wielkiej klęski." Tak w najkrótszy możliwy sposób można wyrazić przesłanie towarzyszące najnowszej publikacji Ziemkiewicza. Dziś o godzinie 18.00 w siedzibie Radia Nadzieja, ul. Sadowa 3, autor będzie promował swoją najnowszą książkę "Jakie piękne samobójstwo".
Na spotkanie ze swoim ulubionym autorem czeka wielu jego wiernych czytelników. Dziś w końcu się doczekają. Rafał Ziemkiewicz o godzinie 18.00 pojawi się w siedzibie Radia Nadzieja, gdzie opowie o wszystkich okolicznościach powstania swojej nowej książki. Ta może kontrowersyjna, ale na pewno bardzo wyrazista postać, potrafi dyskutować z każdym oponentem. Nasz portal przyjął patronat medialny nad spotkaniem co oznacza, że znajdziecie u nas zarówno relację z niego, jak też obszerną galerię zdjęć. Przede wszystkim jednak zapraszamy do udziału w spotkaniu i to nie zwolenników Rafała Ziemkiewicza (ich zachęcać nie trzeba), ale przede wszystkim osoby mające odmienne poglądy. Przyjdźcie i zadajcie pytania, na które Ziemkiewicz nie znajdzie odpowiedzi. Zapewniamy, że nie będzie to łatwe.
Rafał A. Ziemkiewicz – dziennikarz, który od 30 lat funkcjonuje w mediach jako autor felietonów i książek publicystycznych, ale także jako twórca powieści i opowiadań. Od 2013 r. związany z Telewizją Republika i Tygodnikiem „Do Rzeczy”. Książka „Jakie piękne samobójstwo” to nowy rozdział w twórczości Rafała A. Ziemkiewicza. To już nie jest zwyczajna publicystyka, to błyskotliwa analiza powodów, dla których na przestrzeni dziejów nasze bohaterstwo obracało się przeciw nam.