Wystarczyły dwa tygodnie zatrudnienia na etacie w Miejskim Przedsiębiorstwie Sportu i Rekreacji, by radny Andrzej Modzelewski podjął decyzję o odsprzedaniu klubu bilardowego i sklepu z odzieżą, które do tej pory prowadził. Powodem mają być przyczyny osobiste.
Kilka tygodni temu radny wygrał konkurs ogłoszony przez MOSiR i został przyjęty do pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu.
Andrzej Modzelewski w mieście znany jest jednak jako przedsiębiorca, przede wszystkim- właściciel klubu bilardowego Centrum. Jeszcze miesiąc temu twierdził, że pracę na etacie zamierza łączyć z dalszym prowadzeniem firmy (pisaliśmy o tym tu: http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/6084-modzelewski.html).
Teraz okazuje się, że obu zajęć łączyć się nie da. Swój klub radny Modzelewski wystawił właśnie na sprzedaż.
- Klub jest w pełni wyposażony, trzy profesjonalne stoły bilardowe,loże i kanapy na 70 miejsc siedzących,lodówki, zamrażarki, zmywarka, profesjonalny sprzęt do fast foodów: opiekacz, grill, mikrofala, profesjonalny sprzęt grający i nagłośnienie, sprzęt do karaoke. Lokal przystosowany do transmisji wydarzeń sportowych- cztery telewizory, projektor. Pomieszczenie na gry, najnowszy XBOX ONE- nowość, wprowadziłem w tym tygodniu- opisuje w ogłoszeniu.
Za odstąpienie prosperującego od dziesięciu lat lokalu, dotychczasowy właściciel chce 75 tys. złotych. W zamian oferuje "pomoc w sprawach organizacyjnych i formalnych w początkowym etapie uruchamiania firmy".
Świeżo upieczony marketingowiec rezygnuje też z prowadzenia sklepu z odzieżą. Lokal przy ul. Giełczyńskiej, z pełnym wyposażeniem, jest w stanie odstąpić za 2.800 złotych.