Reklama

FC Merx z pucharem wójta! Kapelewski, Wilk i Dżerdż z wyróżnieniami! [FOTO]

Dziesięć zespołów wzięło udział w turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Miastowo. W Czantorii najlepsza okazała się ekipa FC Merx.

W grupie A rywalizowały ekipy: WAPAKO, FC 8 Wilki, GKS Grabowo, Wataha Kolno oraz KPKT Łomża. 
W grupie B: Ratowo-Piotrowo 2019, Łobuzy Rydzewo, FC Merx, Lion Squad oraz CKS Czarnowo.

Po zaciętych bojach elimacyjnych poznaliśmy zespoły, które powalczą o najwyższe miejsca. W półfinałach górą były zespoły: FC Merx i FC 8 Wilki. Do triumfu potrzebne były im zaledwie jedne trafienia.

W starciu o najniższe miejsce na podium Ratowo-Piotrowo 2019 triumfowało po serii rzutów karnych z Watahą. Z kolei mecz o pierwsze miejsce to bój z aż pięcioma bramkami. Ostatecznie 3:2 wygrał FC Merx. Zawodnikom FC 8 Wilki Łomża pozostała radość z wicemistrzostwa.

Reklama

Organizatorzy nie zapomnieli o wyróżnieniach. Najlepszym bramkarzem został uznany Piotr Kapelewski (Ratowo-Piotrowo 2019). Nagrodę dla najlepszego zawodnika odebrał Dariusz Wilki (FC 8 Wilki Łomża), zaś królem strzelców został Jarosław Dżerdż (FC Merx).

MECZE PÓŁFINAŁOWE
Wataha Kolno - FC Merx Ukraina 0:1
Ratowo Piotrowo - FC 8 Wilki Łomża 0:1

MECZ O III MIEJSCE
Wataha Kolno - Ratowo Piotrowo 0:0, k. 1:3

MECZ O I MIEJSCE
FC Merx Ukraina - FC 8 Wilki Łomża 3:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. FC Merx Ukraina
2. FC 8 Wilki Łomża
3. Ratowo-Piotrowo 2019
4. Wataha Kolno

Reklama

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Najlepszy bramkarz: Piotr Kapelewski (Ratowo Piotrowo)
Najlepszy zawodnik: Dariusz Wilk (FC 8 Wilki Łomża)
Król strzelców: Jarosław Dżerdż (FC Merx Ukraina)

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości