Dziesięć zespołów wzięło udział w turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Miastowo. W Czantorii najlepsza okazała się ekipa FC Merx.
W grupie A rywalizowały ekipy: WAPAKO, FC 8 Wilki, GKS Grabowo, Wataha Kolno oraz KPKT Łomża.
W grupie B: Ratowo-Piotrowo 2019, Łobuzy Rydzewo, FC Merx, Lion Squad oraz CKS Czarnowo.
Po zaciętych bojach elimacyjnych poznaliśmy zespoły, które powalczą o najwyższe miejsca. W półfinałach górą były zespoły: FC Merx i FC 8 Wilki. Do triumfu potrzebne były im zaledwie jedne trafienia.
W starciu o najniższe miejsce na podium Ratowo-Piotrowo 2019 triumfowało po serii rzutów karnych z Watahą. Z kolei mecz o pierwsze miejsce to bój z aż pięcioma bramkami. Ostatecznie 3:2 wygrał FC Merx. Zawodnikom FC 8 Wilki Łomża pozostała radość z wicemistrzostwa.
Organizatorzy nie zapomnieli o wyróżnieniach. Najlepszym bramkarzem został uznany Piotr Kapelewski (Ratowo-Piotrowo 2019). Nagrodę dla najlepszego zawodnika odebrał Dariusz Wilki (FC 8 Wilki Łomża), zaś królem strzelców został Jarosław Dżerdż (FC Merx).
MECZE PÓŁFINAŁOWE
Wataha Kolno - FC Merx Ukraina 0:1
Ratowo Piotrowo - FC 8 Wilki Łomża 0:1
MECZ O III MIEJSCE
Wataha Kolno - Ratowo Piotrowo 0:0, k. 1:3
MECZ O I MIEJSCE
FC Merx Ukraina - FC 8 Wilki Łomża 3:2
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. FC Merx Ukraina
2. FC 8 Wilki Łomża
3. Ratowo-Piotrowo 2019
4. Wataha Kolno
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Najlepszy bramkarz: Piotr Kapelewski (Ratowo Piotrowo)
Najlepszy zawodnik: Dariusz Wilk (FC 8 Wilki Łomża)
Król strzelców: Jarosław Dżerdż (FC Merx Ukraina)