Reklama

Festyn dla dzieci, pogawędka dla młodzieży. To wszystko dziś na starej strzelnicy!

17/07/2014 07:34

Festyn sportowo-rekreacyjny dziś o godz. 15.00 proponuje najmłodszym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Dwie godziny później przy ściance wspinaczkowej łomżyński ratusz oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza na podwieczorek obywatelski pt. „Łomża Młodych”. Ma być żywa dyskusja, świeże owoce i lemoniada!

W związku z niesprzyjającą aurą, jaka panowała w ostatnią sobotę, festyn sportowo – rekreacyjny na kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3-go Maja z okazji rozpoczęcia wakacji, odbędzie się dziś o godz. 15:00. Dla wszystkich uczestników, którzy w tym dniu przybędą na dawną strzelnicę, przygotowano wiele atrakcji, m.in. dmuchane zamki, spider man, zjeżdżalnia. Dla miłośników sportu przygotowano konkurencje sportowo-rekreacyjne m.in. rzut piłką do kosza, strzały na bramkę, rzuty ringo, gra w boule.

Co robi młodzież w Łomży? O 17.00?

Reklama

W wakacyjnej atmosferze, przy lemoniadzie i świeżych owocach, porozmawiają o Młodych w Łomży.  Czy warto się angażować w życie społeczne miasta i czy są do tego warunki? Na te pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście: Maciej Borysewicz - przewodniczący Rady Miejskiej, Sebastian Chrzanowski - ty razem jako reprezentant studentów, Karol Paszkowski z ełckiego Stowarzyszenie Aktywnych STOPA i Piotr Mierzejewski - inicjator pierwszego "streetworkout" w Łomży.

Moderatorem spotkanie będzie Kamil Kamiński z fundacji "Ocalenie".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości