Festyn sportowo-rekreacyjny dziś o godz. 15.00 proponuje najmłodszym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Dwie godziny później przy ściance wspinaczkowej łomżyński ratusz oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych zaprasza na podwieczorek obywatelski pt. „Łomża Młodych”. Ma być żywa dyskusja, świeże owoce i lemoniada!
W związku z niesprzyjającą aurą, jaka panowała w ostatnią sobotę, festyn sportowo – rekreacyjny na kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3-go Maja z okazji rozpoczęcia wakacji, odbędzie się dziś o godz. 15:00. Dla wszystkich uczestników, którzy w tym dniu przybędą na dawną strzelnicę, przygotowano wiele atrakcji, m.in. dmuchane zamki, spider man, zjeżdżalnia. Dla miłośników sportu przygotowano konkurencje sportowo-rekreacyjne m.in. rzut piłką do kosza, strzały na bramkę, rzuty ringo, gra w boule.
Co robi młodzież w Łomży? O 17.00?
W wakacyjnej atmosferze, przy lemoniadzie i świeżych owocach, porozmawiają o Młodych w Łomży. Czy warto się angażować w życie społeczne miasta i czy są do tego warunki? Na te pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście: Maciej Borysewicz - przewodniczący Rady Miejskiej, Sebastian Chrzanowski - ty razem jako reprezentant studentów, Karol Paszkowski z ełckiego Stowarzyszenie Aktywnych STOPA i Piotr Mierzejewski - inicjator pierwszego "streetworkout" w Łomży.
Moderatorem spotkanie będzie Kamil Kamiński z fundacji "Ocalenie".