Reklama

Fight Club Łomża na Mistrzostwach MMA POLSKA: Złoto, brąz i nieustająca determinacja [FOTO]

29/10/2023 19:05

28 października w Gliwicach odbyły się 8 Mistrzostw MMA Polska, na których łomżyńscy zawodnicy osiągnęli znakomite wyniki. Była to największa impreza Amatorskiego MMA w Polsce, na której stawiło się ponad 700 zawodników z kraju i zagranicy. Fight Club Łomża reprezentowało 5 zawodników.

Największym sukcesem było zdobycie złotego medalu przez Kingę Szyłak z Łomży w kategorii seniorki -47 kg. Kinga pokonała w finale swoją rywalkę z Arachion Iława, której uległa na poprzednich Mistrzostwach. Była to walka pełna emocji i postępu, która pokazała, że Kinga nieustannie się rozwija i poprawia swoje umiejętności.

- Ogromny progres, jaki zobaczyliśmy, w tej walce cieszył nasze oczy i pokazał, że nie stoimy w miejscu, i z treningu, na trening stajemy się tylko lepsi - relacjonuje zawodnik i trener z Fight Club Łomża Damian Zorczykowski.

Reklama

Na podium stanęli również Hubert Wronka i Mikołaj Kowalewski w kategorii kadetów 67 i 70 kilogramów. Obaj zdobyli brązowe medale, co jest dowodem na ich ciężką pracę i determinację. Hubert i Mikołaj pokazali, że są godnymi rywalami dla swoich przeciwników.

Nie zabrakło również walki i charakteru u Dawida Tyborowskiego i Igora Franciszkowicza. Niestety, ich przeciwnicy byli lepsi i nie udało im się zdobyć medalu. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości