Reklama

[FOTO] Na Sikorskiego TIR staranował osobówkę

27/06/2013 14:18

Fragment ulicy Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z Zawadzką do ronda przy ZUS-ie został zamknięty dla ruchu z powodu kolizji, jaka miała tam miejsce. Ciężarowe Volvo, prawdopodobnie podczas zmiany pasa ruchu, najechało na osobowe BMW. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Jak dowiedzieliśmy się na miejscu, kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. W zdarzeniu ucierpiał kierujący BMW, który z ogólnymi potłuczeniami i bólem nogi został przewieziony do szpitala na badania. Ulica Sikorskiego powinna zostać wkrótce odblokowana.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości