W gminnej Hali Sportowej w Piątnicy odbyła się IV Gala rozdania stypendium Wójta Gminy Piątnica za rok szkolny 2022/2023. Za oprawę artystyczną wydarzenia odpowiadali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Ofiar Katynia w Jeziorku, a także uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kisielnicy.
Gala rozdania stypendium Wójta Gminy Piątnica za rok szkolny 2022/2023 odbyła się 12 października 2023 r. w gminnej Hali Sportowej w Piątnicy.
Stypendia przyznano uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Piątnica, w IV kategoriach:
- W tegorocznej edycji wpłynęło aż 37 wniosków, z czego 33 spełniły warunki formalne i zostały rozpatrzone pozytywnie. Wójt Gminy Piątnica – Pan Artur Wierzbowski uroczyście wręczył stypendium uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom - informuje gmina Piątnica.
Reklama
Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie nauki uzyskał 1 uczeń z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy;
Za szczególne osiągnięcia w nauce stypendium otrzymało:
źródło: gmina Piątnica/ oprac. mylomza.pl
źródło zdjęć: gmina Piątnica