Za porozumieniem stron z ŁKS-em Łomża rozstał się Kamil Wenger. Już znalazł nowy klub.
Jak przyznał, musiał podjąć bardzo trudną decyzję o opuszczeniu klubu w połowie ważnego dla wszystkich sezonu. - Podjęty krok był niesamowicie ciężki, ale pozwoli mi na to, aby być bliżej rodziny - mówił.
Były kapitan ŁKS-u znalazł sobie nowy klub. Obrońca związał się z Sokołem Ostróda. To dziewiąta drużyna IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej. Po 15 meczach ekipa ma na koncie 22 punkty i do wicelidera - Znicza Biała Piska traci dziewięć oczek. Liderem jest Start Nidzica, który zgromadził 39 "oczek". Czy zespół z Kamilem w składzie będzie stać na włączenie się do walki miejsce dające możliwość gry w barażach?
fot. Gosiewski Fotografia