Reklama

Gigantyczna stłuczka na Al. Legionów [FOTO]

14/03/2014 15:37

Cztery auta zderzyły się na Al. Legionów. Wszystkie jechały od centrum miasta w kierunku Konarzyc. Przejazd ulicą jest utrudniony, na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło ok. godz. 16.00 koło dworca PKS na Al. Legionów, na wysokości tzw. starej wartowni.

Na razie nie wiadomo, co spowodowało wypadek. Prawdopodobnie osobowe renault wjechało w tył poprzedzającego je nissana. Auto przesunęło się do przodu, uderzając w skodę, a ona wjechała w bmw. 

Najsilniej ucierpiał renault, z którego uciekł płyn chłodniczy i nissan. Skoda i bmw nie zostały mocno uszkodzone.

Na miejscu pracuje policja, pogotowie i straż pożarna. Przejazd Al. Legionów w kierunku Konarzyc jest utrudniony.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości