Reklama

Godzinę czekał na karetkę! Ratowały go policjantki [FOTO]

03/08/2019 10:04

Prawie godzinę musiał czekać na karetkę mężczyzna, którego auto uderzyło w drzewo w miejscowości Krzewo w gminie Piątnica. Poszkodowany ponad 40 minut przesiedział zakleszczony w małym peugeocie. Ratowały go dwie dzielne policjantki, a pomagali im obecni na miejscu zdarzenia mężczyźni.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem w Krzewie.

Jak donoszą świadkowie zdarzenia starszy mężczyzna w peugeocie uderzył w drzewo, po tym jak miał go oślepić inny pojazd jadący z naprzeciwka. Kierujący osobówką nie mógł wyjść z pojazdu o własnych siłach. Wezwano policję i karetkę pogotowia. Niestety, na przyjazd tych służb czekano bardzo długo.

Będące później przy zdarzeniu policjantki zdecydowały się same oswobodzić starszego mężczyznę z peugeota. Pomogli im obecni na miejscu zdarzenia świadkowie zdarzenia. Poszkodowany na przyjazd karetki czekał już „w trzeciej klasie” policyjnego busa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości