Reklama

Grożąc nożem ukradł telefon komórkowy

17/01/2011 13:09

Policjanci z Łomży ustalili i zatrzymali 27-latka, który w ubiegłym tygodniu grożąc 16-latkowi nożem ukradł mu telefon komórkowy o wartości 200 zł. Napastnik podszedł do młodego chłopaka, przyłożył mu nóż do klatki piersiowej i groził jego użyciem jeżeli ten nie odda  telefonu.

Na szczęście 16-latek nie odniósł żadnych obrażeń.  W piątek sąd zadecydował , że 27-letni mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za rozbój przy użyciuniebezpiecznego narzędzia grozi  kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. /www.podlaska.policja.gov.pl/
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości