Reklama

Policja zatrzymała groźnego oprawcę spod Nowogrodu

09/01/2025 13:35

Mężczyzna, który terroryzował mieszkańców miejscowości Jankowo-Młodzianowo, został zatrzymany. Jak przekazała nam łomżyńska policja, postawiono mu już zarzuty, a w najbliższym czasie o jego przyszłości zadecyduje sąd.

Wczoraj informowaliśmy o 57-letnim mężczyźnie, który był poszukiwany do odbycia karty roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Co więcej terroryzował on mieszkańców miejscowości Jankowo-Młodzianowo, grożąc swojej żonie śmiercią a sąsiadom, że spali ich dom.

Po zatrzymaniu mężczyzny i przewiezieniu do zakładu karnego okazało się, że odbył on karę w systemie dozoru elektronicznego. Z tego powodu został wypuszczony na wolność. Z naszych informacji wynika, że do mieszkańców dzwonili policjanci, ostrzegając ich o sytuacji.

 Wczoraj wieczorem służby mundurowe zatrzymały 57-latka i postawiły mu nowe zarzuty.

- 57-letni mężczyzna został zatrzymany w dniu 08.01.2025 roku w jednej z miejscowości w Gminie Śniadowo w godzinach wieczornych. Usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz naruszenia miru domowego. Za te przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, jednak z uwagi na fakt, że przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy kara może zostać zwiększona nawet o połowę - poinformowała nas aspirat sztabowy Karolina Wojciekian, oficer prasowy Komendy Miejskiej w Łomży.

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.  

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/01/2025 13:41
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości