Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia z ulicą Nowogrodzką. Trzy osoby trafiły do szpitala. Na miejscu aż do godziny 16.30 trwała praca policji i służb ratunkowych. .
Do wypadku doszło po godz. 14.00. Honda civic jechała ul. Nowogrodzką od strony ronda Kościuszki a opel combo podążał od ul. Sikorskiego
Jak wynika z relacji świadków, oba auta miały na liczniku dość wysoką prędkość. Zderzyły się na wysokości ul. Wyzwolenia. Opel combo dachował, a podczas przewrotu uszkodził zaparkowanego przy posesji osobowego mercedesa.
Trzy osoby: kierowca hondy i dwie osoby podróżujące oplem- zostały zabrane do szpitala. Policjanci ustalają przebieg wypadku.