Niedługo po zderzeniu za Wizną doszło do kolejnej groźnej kraksy! Tym razem ciężarówka i bus zderzyły się na drodze Piątnica - Jeziorko. Kierowca busa trafił do szpitala.
Łomżyńskie służby mają co robić. Niedługo po wypadku na DK64 doszło do zderzenia na drodze nr 668 pomiędzy Piątnicą a Jeziorkiem. Zgłoszenie z centrum powiadamiania ratunkowego wpłynęło o godz. 10:13.
Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, najprawdopodobniej tir cofając ze stacji paliw wyjechał prawidłowo jadącemu w stronę Piątnicy iveco. Wtedy doszło do zderzenia, w wyniku którego kierowca busa został zabrany do szpitala.
Na miejscu pracują służby. Utrudnienia mogą potrwać do 2 godzin. Policja wyznaczyła objazdy w Jeziorku na DK61