:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Hanna Waniewska odwołana z funkcji dyrektora łomżyńskiego pogotowia

Łomżanie, Hanna Waniewska odwołana funkcji dyrektora łomżyńskiego pogotowia - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 17/07/2019 14:43

Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o odwołaniu Hanny Bożeny Waniewskiej ze stanowiska Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Informację potwierdziła Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik prasowy marszałka województwa podlaskiego.

Zarząd Województwa Podlaskiego w dniu 17 lipca br. podjął decyzję o odwołaniu pani Hanny Bożeny Waniewskiej ze stanowiska Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łomży.

W 2018 roku nastąpiło pogorszenie sytuacji finansowej WSPR w Łomży, na którą wpływ miały różne czynniki, w tym brak ze strony Pani Dyrektor skutecznych działań, które w ocenie Zarządu Województwa, zapobiegłyby w przyszłości dalszemu pogarszaniu się sytuacji finansowej zakładu. - informuje Izabela Smaczna-Jórczykowska. 

Hanna Waniewska po raz pierwszy na stanowisko dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży powołana została w 2012 roku. W 2018 roku zakończył się czas jej kadencji, stąd zarząd województwa zdecydował o przeprowadzeniu konkursu. W pierwszym, ogłoszonym 8 października, wpłynęła tylko jedna oferta, konieczne było zatem przeprowadzenie kolejnego postępowania. W wyniku drugiego podejścia, Hanna Waniewska po raz kolejny została dyrektorem WSPR. Jej kadencja rozpoczęła się 29 listopada i miała trwać przez najbliższe 6 lat, czyli do 28 listopada 2024 roku.

Hanna Waniewska pracowała wcześniej w Narodowym Funduszu Zdrowia i Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. W październikowych wyborach samorządowych ubiegała się o mandat radnej w łomżyńskiej Radzie Miejskiej.

lomza

Hanna Waniewska odwołana z funkcji dyrektora łomżyńskiego pogotowia komentarze opinie

 • ość - niezalogowany 2019-07-17 14:55:06

  Pogotowie nie oddało starej karetki do kubła i nie ma nadziei dla dyrektor pogotowia za taką niegospodarną niestaranność w pozyskiwaniu mamony za np. zabezpieczanie parafialnych imprez masowych obstawianych przez pogotowie działające pod obcą flagą ???

 • gość 2019-07-17 14:58:00

  i znowu te lewackie pogotowie z serduszkiem TV-eNu a mogliby pokazać pogotowie z serduszkiem \"Czarnej Madonny\" w sukni z kolorowych brylantów

 • Gość - niezalogowany 2019-07-17 15:03:56

  W końcu

 • gość 2019-07-17 15:26:57

  Nic nie może przecież wiecznie trwać........

 • gość 2019-07-17 15:32:17

  Pewnie dadzą kogoś ze stolicy podlasia

 • Gość - niezalogowany 2019-07-17 15:56:19

  Czemu tak późno?

 • Gość - niezalogowany 2019-07-17 16:07:16

  Konsekwencje zajęcia przez wspr ostatniego miejsca w turnieju służb w piłkę w poniedziałek :))

 • Gość :-)) - niezalogowany 2019-07-17 18:00:29

  Dyrektorem się bywa a człowiekiem się jest

 • gość 2019-07-17 18:07:22

  Ciekawe stwierdzenie dotyczące pogorszenia sytuacji finansowej. Wszyscy toną w długach i nikt nic nie wskóra.

 • gość 2019-07-17 18:35:53

  Ksiądz na dyrektora :)\nWtedy będzie armagggiedon

 • ość - niezalogowany 2019-07-17 19:13:36

  Ojciec detektor brzmi lepiej niż Matka dyrektorka i to w środowisku w którym mówienie \"siostro\" to \"siła wyższa\" widać postępy w radzie ... społecznej \"służby zdrowia\" która dba o kondycje swojej \"rodziny\" \"...na swoim\" (\"zadupiu\") \"u Pana Boga za Piecem czytam jak komu pasuje u Pana Boga w ogródku kto co woli ... a Proboszcz pogotowia pod cymbałem brzmiącym \"bArką\" im. JPII niech akt wiary zamieni na akt dobrej woli ... notarialny na przykład ... bo \"krzyż\" cuchnie pogardą dla \"owczarni\" może dlatego Mr.Jezus czytam Pan Jezus z krzyżem drewnianym nie związał się na wieki wieków amen i na swoim krzyżu lędźwiowym nie zabrał go ze sobą idąc do domu Ojca przeciwnie niż Święty Paweł idący w przyszłość z krzyżem nie swoim tak samo Święty jak sacrum Świętej Inkwizycji niosącej \"krzyżacką\" \"ewangelizację narodów\"

 • ość - niezalogowany 2019-07-17 19:57:54

  Biskup wzywa do modlitwy za radnych miasta\nMy Łomża wzywajmy radnych do modlitwy na 4 strony naszEgo parafialnego URBI et ORBI za Biskupów z miasta i ze wsi dwa w jednym\n„Módlmy się za Biskupów z Miasta Łomża i najdalszej okolicy, którzy zostali wybrani do troski o dobro wspólne mieszkańców Łomży i najdalszych okolic ziemi tej ziemi świętej dla \"przyjaciół ziemi łomżyńskiej\" , by podejmowali decyzje służące normalności to wezwanie jakiego nie wznosili księża podczas niedzielnych modlitw w kościołach Łomży a Biskup Tadeusz Bronakowski nie prosi o modlitwę w intencji zwiększania przez Radnych troski o czystość Kościoła w Łomży. Djecezja ma zapaść .... w niecnocie i to na trzeźwo i tej trzeźwości towarzyszy Bp Tadeusz Bronakowski nie tylko na weselach \"bezalkoholowych\" urągających kulturze Mr.Jezusa czytam Pana Jezusa który nie tylko w kanie ale i nawet przy ostatniej wieczerzy kielicha nie żałował i nie zachowywał się jak pies ogrodnika co sam nie skorzysta i innym wolną wolę ograniczy zakazem i nakazem \n\nW kościołach Łomży był odczytywany specjalny komunikat księdza biskupa Tadeusza Bronakowskiego, biskupa pomocniczego w Łomży, ale także przewodniczącego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych. co to kÓrwa JEST się pytam za \"apostolska\" HYBRYDA bo z tego co wiem JEZUS TAKIEGO APOSTOLSTWA NIE ZAKŁADAŁ !!!! Biskup napisał \"list apostolski\" ??? w związku z projektem uchwał liberalizujących handel alkoholem w mieście. Grupa radnych z klubu prezydenckiego i Platformy Obywatelskiej postuluje m.in. zwiększenie o połowę liczby koncesji na handel mocnymi alkoholami. .... GDYBY JUDASZ wypił tyle co pozostali apostołowie tak jak oni zwaliłby się w ogrójcu nie mając siły na modlitwę z Jezusem a co dopiero na szybki marsz do świątyni !!! \nBiskup T.B. zauważa : \"Ludzie skrzywdzeni, płaczący, cierpiący przez ...\" niestety biskup nie zauważa ludzi cierpiących przez świątynię (taki kościół) ... wypasioną bardziej niż sor samarytański odział rabunkowy ptfu ratunkowy Biskup T.B podobnie jak Arcy Biskup J.M. widzi przyczynę w alkoholu alkohol jest sprawcą zła nawet tam gdzie dzieci molestują ks.dobrodziejów znoszących cierpliwie \"ataki na kościół\" nadstawiając \"drugi ...\" pośladek na szerszym stołku z którego pedofil spadłby sam a ks.pedofila nawet \"ręka boska\" Kościoła nie zwali bo to Św.Kościół trzeźwych jak orwellowska świnia który Matkę ma na świętym obrazie i \"kórwa\" diabła ma za Ojca ... może dlatego Papież JPII w tym kórwa Kościele Matce i Oblubienicy (miejscowej inteligencji katolickiej) pozostawił bez odpowiedzi pytanie (retoryczne) co stało się z 6-ustym przykazaniem a biskup to pytanie obchodzi szerokim łukiem zataczając się z jedynie słusznym tematem zastępczym bo IN VINO VERITAS a tej (kÓrwa) Kościół boi się jak C U R V A(wł)Papież Paruzji Prostej w formie i treści

 • gość 2019-07-17 21:23:30

  Biskup T.B podobnie jak Arcy Biskup J.M. widzi przyczynę bo te \"stare konie\" z jednej stajni augiasza

 • jato - niezalogowany 2019-07-18 08:33:43

  Tak tak biskupi winni że dyrekcja przyjmowała do biura żony kolegów z pod znaku białej róży a w karetkach obsady gotowa zrobić jednoosobowe.

 • Gość - niezalogowany 2019-07-18 13:55:15

  Co z garażami budowanymi w Wysokim Mazowiecku? Jaki koszt tej inwestycji i dlaczego tak drogo?

 • gość 2019-07-18 15:03:04

  Nareszcie, nie szanowała załogi. Zwalniała ratowników na dwa miesiące przed emeryturą.

 • gość 2019-07-18 16:21:02

  Oj szkoda dyrektorki.szkoda:-)Nie chcieli ludziska do samorządu i w pogotowiu też jej nie chcieli.Może trzeba być człowiekiem?

 • My - niezalogowany 2019-07-18 20:51:57

  Powinni jeszcze zrobić porządek na skórze bo tam cyrki się dzieją . Okropne miejsce i nie chciała bym tam trafić??

 • Gość - niezalogowany 2019-07-19 10:34:54

  Bo na sorze pracują wyłącznie sanitariusze reszta wali w kul.. i.
  Usunąć im Facebook i i pudelki, zamontować kamery!

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca Biurowa / Export! Firma

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko biurowe ds. obsługi klienta hurtowego na rynku zagranicznym. Praca polega na..


Sprzedam mieszkanie na 3

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze, 2 – pokojowe 34m2 plus piwnica Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja: elektryczna, wodna, kanalizacyjna,..


KSIĘGOWY / KSIĘGOWA z

Firma AXO poszukuje osoby na stanowisko: KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Wymagania: - doświadczenie w pracy w księgowości, - praktyczna znajomość..


Firma Roletix zatrudni osoby

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na produkcję: rolet, żaluzji, moskitier, plis oraz innych osłon okiennych. Praca polega na..


Sprzedam M4 w Łomży

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w zasobach ŁSM przy ulicy Niemcewicza 10. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Do mieszkania..


Ocieplanie poddaszy pianą pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Praca w Hiszpanii dla

Praca dla osób z doświadczeniem przy oddzielaniu mięsa od kości w Binefar min. 3,5 roku doświadczenia Oferujemy: pracę stałą lub sezonową,..


Rekuperacja - Wentylacja

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - rekuperacja. Możliwość dotacji w programie „CZYSTE POWIETRZE” System pozwala odzyskać 91% ciepła..


Skoda oktawia

Sprzedam Skode octavie 1.9 tdi 2000r. Kolor czarna perła Stan dobry po wymianie rozrzadu i wiele inych czesci wazne oplaty więcej informacji pod..


Majsterkowicz. 18zł/godz

Nasza firma działa od 15 lat. Wykonujemy proste naprawy i renowacje starych przedmiotów. Jeżeli jesteś pracowitą osobą która szybko się uczy i nie..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"