Reklama

Harcmistrz Marzena Bagińska nową komendantką ZHP Hufiec Łomża

29/09/2024 08:02

W sobotę 28 września br. odbył się Zjazd Nadzwyczajny Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Łomża, podczas którego wybrane zostały władze hufca na lata 2024–2027. Komendantką hufca została harcmistrz Marzena Bagińska.

Wczoraj podczas Zjazdu Nadzwyczajnego ZHP Hufiec Łomża wybrano nową komendę na najbliższe trzy lata. Do 2027 roku funkcję komendantki sprawować będzie hm. Marzena Bagińska z Jedwabnego. Dotychczasowy komendant hufca harcmistrz Wiesław Domański został skarbnikiem.

Pełny skład nowo wybranej komendy hufca przedstawia się następująco:

hm. Marzena Bagińska - komendantka hufca

pwd. Weronika Kręciewska - zastępczyni komendantki ds. programowych

hm. Wiesława Łempicka- zastępczyni komendantki ds. organizacyjnych

Reklama

hm. Wiesław Domański- skarbnik

phm. Sławomir Sienkiewicz - członek komendy ds. pracy z kadrą

 

W skład komisji rewizyjnej weszły:

hm. Elżbieta Prószyńska - przewodnicząca

hm. Maria Jaworowska - zastępczyni

phm. Ewa Gutowska - członkini

 

Warto wspomnieć, że zjazd hufca to najważniejsza władza, która podejmuje decyzje dotyczące przyszłości hufca, wybiera nowy zarząd, a także podejmuje uchwały, które mają być zrealizowane przez hufiec.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/09/2024 12:16
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości