W Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbył się I Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Łomży. W zmaganiach wzięło udział blisko 100 zawodników.
- Celem organizowanego po raz pierwszy wydarzenia było umożliwienie pasjonatom tenisa stołowego porównania swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej. Turniej został rozegrany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Rozgrywki rozpoczęły się punktualnie o godzinie 9.00 na 12 stołach jednocześnie. Zawodnicy walczyli o miejsca w kategoriach OPEN, DEBEL, STOLARZ i ORGANIZATOR - informuje MOSiR Łomża.
Puchary dla zwycięzców wręczał Andrzej Modzelewski – dyrektor MOSiR w Łomży.
Klasyfikacja końcowa
OPEN
DEBEL
STOLARZ
ORGANIZATOR
Źródło: MOSiR