Reklama

I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Łomży [FOTO]

24/04/2023 10:43

W Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich odbył się I Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Łomży. W zmaganiach wzięło udział blisko 100 zawodników.

- Celem organizowanego po raz pierwszy wydarzenia było umożliwienie pasjonatom tenisa stołowego porównania swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej. Turniej został rozegrany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Rozgrywki rozpoczęły się punktualnie o godzinie 9.00 na 12 stołach jednocześnie. Zawodnicy walczyli o miejsca  w kategoriach OPEN, DEBEL, STOLARZ i ORGANIZATOR - informuje MOSiR Łomża.

Puchary dla zwycięzców wręczał Andrzej Modzelewski – dyrektor MOSiR w Łomży.

Reklama

Klasyfikacja końcowa

OPEN

  1. Marczykowski Rafał
  2. Baranowski kamil
  3. Królewicz Tyberiusz
  4. Szeszko Karol
  5. Kapelewski Sebastian
  6. Bronakowski Michał

DEBEL

  1. Bronakowski Michał / Szeszko Karol
  2. Zyskowski Adam / Kapelewski Sebastian
  3. Liberacki Artur / Rutkowski Dominik

STOLARZ

  1. Rutkowski Dominik
  2. Osiecki Bartosz
  3. Osiecki Szymon

ORGANIZATOR

  1. Zyskowski Adam
  2. Urbanowski Paweł
  3. Mańko Piotr

 

Źródło: MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości