Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek (dziewczęta do lat 14) w tenisie wygrała Amelia Artemiuk z KT Spinner Białystok, która w finale turnieju pokonała 2:0 (6:2, 7:5) Izabelę Waldzińską z UKS-u Return Łomża.
Trzecie miejsce zajęła Eliza Tarasewicz reprezentująca UKS Sokół Asy Białystok. W grze deblowej natomiast zwyciężyły Amelia z Izą, pokonując w finale Jowitę Rusiecką i Marysię Jankowską (obie dziewczęta z UKS Return Łomża).
Turniej MJ CUP rozegrany został systemem grupowym, a więc pierwszy ewentualny przegrany mecz nie eliminował zawodniczki z rozgrywek. Każda z dziewcząt rozegrała co najmniej pięć pojedynków, wliczając grę deblową.
Najmłodszą uczestniczką Mistrzostw Podlasia była 10-letnia Aleksandra Waldzińska, która w pierwszym meczu po bardzo zaciętej trzysetowej walce pokonała 2:1 (7:6, 3:6, 10:6) Marię Jankowską, następnie 2:0 (6:4, 6:2) Hannę Kraszewską (UKS Sokół Asy Białystok). W meczu o trzecie pucharowe miejsce Ola 0:2 (3:6, 2:6) Elizie Tarasewicz.
Nasze miasto reprezentowały: Maria Jankowska, Helena Puławska, Izabela Waldzińska, Aleksandra Waldzińska (tenisistki uczą się w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży) oraz Jowita Rusiecka ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łomży.