Wróć do artykułu

Zdjęcia Iza ma złoto i srebro! Srebro Jowity i Marii. Super start Oli (zdjęcia) - fotorelacja

19/06/2024 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Tenis ziemny tenis stołowy badminton Łomża

Galeria zdjęć z Turnieju MJ CUP, gdzie trzecie miejsce zajęła Eliza Tarasewicz, a w grze deblowej triumfowały Amelia z Izą. Zawodniczki rywalizowały systemem grupowym, zapewniając każdej minimum pięć pojedynków. Najmłodsza uczestniczka, 10-letnia Aleksandra Waldzińska, imponowała swoją grą. W zawodach reprezentowały nasze miasto młode talenty tenisowe, uczące się w łomżyńskich szkołach podstawowych.

Łomża - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości