Izabela Waldzińska zajęła II miejsce w Turnieju Tenisa w Krakowie. Organizatorem zawodów był Klub Tenisowy „Olsza” Kraków (Skrzatki-dziewczęta do lat 12).
W pierwszym meczu zawodniczka UKS Return Łomża w trzech setach 6/3 3/6 10/8 pokonała Laurę Momro (KT Olsza Kraków), następnie w kolejnej rundzie 6/3 7/5 ograła ukraińską tenisistkę - Taisiię Krupovych. W finale turnieju Iza 3/6 4/6 uległa Lenie Nowakowicz (KT Tenis 24 Kraków).
Iza Waldzińska jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży i trenuje pod opieką Aleksandry Durzyńskiej.
zdj. nadesłane