Reklama

Iza Waldzińska druga w Krakowie [FOTO]

13/02/2023 09:01

Izabela Waldzińska zajęła II miejsce w Turnieju Tenisa w Krakowie. Organizatorem zawodów był Klub Tenisowy „Olsza” Kraków (Skrzatki-dziewczęta do lat 12).

W pierwszym meczu zawodniczka UKS Return  Łomża w trzech setach 6/3 3/6 10/8 pokonała Laurę Momro (KT Olsza Kraków), następnie w kolejnej rundzie 6/3 7/5 ograła ukraińską tenisistkę - Taisiię Krupovych. W finale turnieju Iza 3/6 4/6 uległa Lenie Nowakowicz (KT Tenis 24 Kraków).

Iza Waldzińska jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży i trenuje pod opieką Aleksandry Durzyńskiej.

zdj. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości