W poniedziałek, 4 września, rozpoczął się nowy rok szkolny. Czy po wakacyjnej przerwie uczniowie wracają z optymistycznym nastawieniem i pełną gotowością na nowe szkolne wyzwania? Odpowiedź w naszym materiale wideo!
Dwumiesięczne wakacje od szkoły, niektórzy uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży wykorzystali na odpoczynek i relaks w domu. Wśród uczniów znalazły się również takie osoby, które postawiły na pracę oraz rozwój. Większość licealistów odpowiedziała, że wakacje upłynęły im za szybko, ale były też na tyle wystarczająco długie, aby móc odpocząć i naładować baterie. Co dokładnie robili uczniowie podczas wakacyjnej przerwy, a także jak oceniają powrót do szkoły?