Reklama

Janczewo: Auto na drzewie. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

16/03/2019 21:03

Dwie młode kobiety trafiły do szpitala po wypadku w Janczewie w gminie Wizna. Kierująca daewoo lanos straciła panowanie nad autem. Na lekkim łuku drogi z całym impetem wjechała w drzewo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 19.

Kierująca daewoo lanos jadąc od strony Bronowa przed miejscowością Janczewo straciła panowanie nad autem. Na lekkim łuku drogi jej auto najpierw zjechało na przeciwny pas ruchu a potem uderzyło w drzewo.

W wyniku wypadku kierująca daewoo – dwudziestoparolatka oraz jej pasażerka trafiły do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości