Reklama

Jarosław Zieliński pożegnał się z MSWiA

25/11/2019 13:12

- Kończę pracę w MSWiA z poczuciem dobrze wykonanych zadań, których efekty ocenili Wyborcy, a obraz medialny skoryguje czas - czytamy w najnowszym tweecie Jarosława Zielińskiego, w którym podlaski polityk Prawa i Sprawiedliwości dziękuje wszystkim za współpracę przez ostatnie 4 lata. Nowym sekretarzem stanu w MSWiA zostanie Maciej Wąsik, zastępca ministra koordynatora ds. służb specjalnych.

Jarosław Zieliński pełnił funkcję sekretarza stanu w MSWiA od 18 listopada 2015 roku. 

- Kończę pracę w MSWiA z poczuciem dobrze wykonanych zadań, których efekty ocenili Wyborcy, a obraz medialny skoryguje czas. W Polsce żyje się bezpiecznie, służby, które nadzorowałem działają sprawnie. Dziękuję wszystkim za współpracę przez ostatnie 4 lata. Dalej służymy Polsce - napisał w swoim najnowszym tweecie Jarosław Zieliński.

Pogłoski o tym, że Zieliński ma stracić stanowisko po wygranych przez PiS wyborach, słychać było w mediach już kilka miesięcy temu. Były to jednak informacje nieoficjalne.

Reklama

We wrześniu TVN24 poinformował, że Zieliński stracił nadzór nad policją, za którą był odpowiedzialny przez cztery lata. Pozostawiono mu jednak zwierzchnictwo nad strażą pożarną.

Według doniesień medialnych Jarosław Zieliński teraz ma pełnić wyłącznie funkcję posła. 

Nowym sekretarzem stanu w MSWiA zostanie Maciej Wąsik, zastępca ministra koordynatora ds. służb specjalnych. - Otrzymałem dziś nominacje na zastępcę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nadal też będę pełnił funkcję sekretarza Kolegium ds służb specjalnych - poinformował za pośrednictwem Twittera.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości