Reklama

Jechał całą szerokością jezdni. Kierowca volvo miał 2,5 promila

21/09/2023 10:32

36-letni kierowca został zatrzymany przez policjantów z łomżyńskiej drogówki. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2. lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 19:00. Wówczas wtedy do łomżyńskiej policji wpłynęło zgłoszenie, którego treść wskazywała na to, że jadący z Zambrowa w kierunku Łomży kierowca może być nietrzeźwy. 
 

- Mężczyzna miał jechać całą szerokością jezdni, stwarzając w ten sposób zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mundurowi z łomżyńskiej drogówki napotkali wskazany pojazd w Starej Łomży. Podczas rozmowy z kierowcą policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP Łomża. 

Reklama


36-letni obywatel Litwy stracił prawo jazdy. Jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości