36-letni kierowca został zatrzymany przez policjantów z łomżyńskiej drogówki. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2. lat więzienia.
Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 19:00. Wówczas wtedy do łomżyńskiej policji wpłynęło zgłoszenie, którego treść wskazywała na to, że jadący z Zambrowa w kierunku Łomży kierowca może być nietrzeźwy.
- Mężczyzna miał jechać całą szerokością jezdni, stwarzając w ten sposób zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mundurowi z łomżyńskiej drogówki napotkali wskazany pojazd w Starej Łomży. Podczas rozmowy z kierowcą policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP Łomża.
Reklama
36-letni obywatel Litwy stracił prawo jazdy. Jego dalszym losem zajmie się sąd.
źródło: KMP Łomża