Reklama

Jechał ciągnikiem mając blisko 2 promile

08/08/2023 10:15

55-letni kierowca ciągnika rolniczego został zatrzymany przez łomżyńskich policjantów. Podczas przeprowadzonej kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna kierował pod wpływem alkoholu.

Do zatrzymania kierowcy ciągnika rolniczego doszło wczoraj (07/08) po godzinie 18:00 w miejscowości Miastkowo. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że 55-latek ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 

 

-  Ciągnik został odholowany, a mieszkaniec powiatu łomżyńskiego spędził noc w policyjnym areszcie - informuje KMP Łomża. 

 

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości