Dzisiaj przed godz. 9.00 doszło do kolizji dwóch aut osobowych w okolicach skrzyżowania dróg DW 679 i DK 63, czyli szosy łączącej Mężenin z Łomżą oraz drogi pomiędzy Zambrowem a Łomżą. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Z ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej jeden z kierowców, 51-letni mężczyzna prowadzący skodę jechał od Mężenina w kierunku stacji BP, a następnie zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Jadący za nim kierowca suzuki nie wyhamował w porę i wjechał w tył poprzedzającego go samochodu.
Badania alkomatem wykazały, że obaj kierowcy byli trzeźwi.