Reklama

Jest wykonawca nowej sali przy SP5

04/01/2021 08:33

Firma MK-BUD z Białegostoku złożyła najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu dotyczącym budowy nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży. Wpłynęło łącznie 9 ofert.

Białostockie przedsiębiorstwo zaproponowało cenę 13 357 800,00 zł. To o 1 357 800,00 zł więcej niż na ten cel chciało przeznaczyć Miasto. Wybór najkorzystniejszej oferty świadczy o tym, że dodatkowe środki zostaną jednak wygospodarowane.

Przypomnijmy, że postępowanie przetargowe dotyczy długo wyczekiwanej przez społeczność SP5 rozbudowy budynku szkoły o salę sportową. W ramach inwestycji zaplanowano również m.in. wykonanie windy zewnętrznej, przebudowę istniejącej sali gimnastycznej i wykonanie 14 miejsc parkingowych z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą.  Inwestycja powinna zostać zrealizowana w ciągu dwóch lat od dnia podpisania umowy.

Reklama

O inwestycji pisaliśmy wcześniej:

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości